Mobil Finans Merkezi

Sizin için her zaman kredimiz var!

Mobil Finans Merkezi, acil nakit ihtiyacı olan bireysel GSM faturalı hat sahipleri için kurulan bir danışmanlık merkezidir. Türk Telekom ve Vodafone operatörleri üzerinden kampanyalı cihaz alımı yaparak müşterileri için nakde çeviren danışmanlık merkezimizden 500 lira ila 5.000 lira arasında nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Tüketici odaklı çözüm merkezimizde banka kredisi çekemeyenler, kredi kartı limiti ihtiyaçlarını karşılamada yetersiz olanlar ve diğer problemlerden dolayı acil nakit ihtiyacını karşılayamayanlar için özel çözümler üretiyoruz. Sunduğumuz hizmetler kapsamında faturalı hatta kredi başvurularını aynı gün içinde sonuçlandırıyoruz.

Ön ödemesiz, kefilsiz, ipoteksiz ve senetsiz olarak sunduğumuz hizmetlerde tarafınıza ödeme yapana kadar sizden herhangi bir provizyon istenmez. Sektörünün öncü kuruluşlarından olan Mobil Finans Merkezi ile siz de acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

81 İlden Başvuru İmkanı

Türkiye’nin neresinde olursanız olun faturalı hatta kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Yılın 365 günü, günün her saatinde başvurunuzu tamamlayarak aynı gün içerisinde sonuç alabilirsiniz.

Aynı Gün Kredi

Acil nakit ihtiyaçlarınız için faturalı hatta kredi başvurunuzu yapın, paranız aynı gün hesabınıza aktarılsın.

Kolay Ödeme

Faturanıza ek olarak yansıtılan ödemelerinizi kredi kartı ile yapın, kredi ve kredi kartı için ayrı ayrı bütçe ayırmayın.

Kredi Çıkar mı Diye Düşünmeyin

Banka kredi puanınız ne olursa olsun, kredi kartlarınıza icra dahi gelse faturalı hatta kredi imkanından faydalanabilirsiniz.