Vodafone Kredi

Kefil gerektirmeden vodafone faturalı hatta kredi çekmek isteyenlere özel olarak sunulan hizmetler sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınıza aynı gün içerisinde çözüm bulabilirsiniz.

Senet ve kefil gibi problemler olmadan, direkt olarak çekebileceğiniz vodafone kredi, telefon alım ve bozdurma prensibine dayanır.

İstediği miktarda vodafone kredi çekmek isteyenler, vodafone faturalı hatlara kredi sayesinde 500 TL ile 10.000 TL arasında değişen tutarlarda vodafone kredi çekebilirler.

Mobil Finans Yanınızda

Borç alacak herhangi bir yakınınız yoksa kendinizi yalnız hissetmeyin. Vodafone faturalı hatta kredi imkanından faydalanarak istediğiniz yerde, istediğiniz saatte, aynı gün içerisinde Vodafone faturalı hatta kredi imkanından faydalanabilirsiniz.

Bu hizmetten faydalanmak için son 6 aydır Vodafone operatörü üzerinden faturalı hat sahibi olmanız gereklidir. Faturanızı düzenli ve eksiksiz olarak ödemeniz durumunda Vodafone faturalı hatta kredi çekebilirsiniz.

Bu sistemde kredi ödemelerinizi faturanız üzerinden yaparsınız. Operatörünüze taahhüt vererek istediğiniz telefonu alabilir ve aracı firmamız sayesinde anında bozdurumunu sağlayabilirsiniz. Bu imkan sayesinde telefonun ücreti anında hesabınıza yatar.

Başvuru işlemlerinin tamamını internet üzerinden yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru gerçekleştirmek için tabletinizden, telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan giriş yaparak işlemleri kolayca tamamlayabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Başvuru Nasıl Yapılır?

Vodafone faturalı hatta kredi başvurusu için işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru ekranı üzerinden adınız, soyadınız, telefon numaranız, T.C kimlik numaranız, talep ettiğiniz kredi tutarı ve operatör bilgisi gibi verileri girerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Mobil Finans Merkezi, ihtiyacınız olan kredi tutarı için operatörünüz ile bağlantıya geçerek çekebileceğiniz kredi tutarını belirler ve tarafınıza bildirir. Kredi çıkma durumunda çekmek zorunda değilsiniz. İleriki dönemlerde yeniden kredi çekmek isterseniz başvurunuzu yinelemeniz gerekecektir.

İhtiyacınız olan kredi tutarının onaylanması durumunda operatörünüz ile aranızda cihaz taahhüt sözleşmesi yaparsınız. Cihaz taahhüt sözleşmesi hattın yasal sahibi ile operatör arasında yapılır. Bu nedenle mobil hattın kullanıcısı olsanız da başvuruların yasal hat sahipleri tarafından yapıldığını unutmayın. Sözleşmenin ardından, aracı kuruluş olan Mobil Finans Merkezi, cihazın alımını gerçekleştirerek ücretini banka hesabınıza yatırır.

Ön Ödeme Kesinlikle Yok!

Beklentilerinizi tam olarak karşılamanıza olanak sağlayan Vodafone faturalı hatta kredi sisteminde herhangi bir ön ödeme yapmanıza gerek yoktur. Cihaz bozdurumu prensibine dayanan bu sistemde tarafınızdan herhangi bir provizyon talebinde bulunan kuruluşlara itibar etmeyiniz.

Yalnızca, sözleşme sonrasında talep ettiğiniz ücretin hesabınıza aktarılması durumunda, sizin adınıza cihazı satın alarak ücretini hesabınıza yatıran Mobil Finans Merkezi kuruluşu, telefonun ikinci el durumuna gelmesi nedeniyle aradaki değer kaybını ücret olarak yansıtır.

Bu sayede herhangi bir ön ödeme yapmadan ihtiyaçlarınızı giderme fırsatı bulursunuz. Zaman ve mekan kısıtlaması olmadan, cep telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız aracılılığı ile başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sözleşme yapmak için de özel olarak bir operatör bayisine gitmenize gerek yoktur. Son derece hızlı ve online olarak gerçekleştirilen işlemleri bulunduğunuz ortamın konforundan gerçekleştirebilirsiniz.

Yolculukta, Tatilde, İstediğiniz Her Yerde Faturalı Hatta Kredi

Bulunduğunuz her yerden faturalı hatta kredi çekme imkanına sahip olacağınız Mobil Finans Merkezi ile acil nakit ihtiyaçlarınız için hızlı çözümlere sahip olabilirsiniz. Nitelikli finans kaynakları arasında olan Mobil Finans Merkezi, her nerede olursanız olun nakit ihtiyaçlarınız için uygun çözümleri sunacaktır.

Banka kredi puanınız kredi çekmeye uygun olmasa bile Vodafone faturalı hatta kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizi düzensiz olarak yapmanız da Vodafone faturalı hatta kredi imkanından faydalanmaya engel değildir. En zorlu anlarınızda yanınızda olan Mobil Finans Merkezi ile siz de ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde giderebilirsiniz.