Plansız Nakit İhtiyaçlarına Programlı Çözümler

Acil nakit ihtiyaçlarınız için en hızlı ve en etkili çözümlerden biri olan faturalı hatta kredi fırsatı ile faturalı hattınızın bağlı olduğu operatör üzerinden cihaz satın alarak aynı gün içerisinde bozdurabilirsiniz. Sizin için aracılık görevi üstlenen Mobil Finans Merkezi, Türkiye’nin neresinde olursanız olun aynı gün içerisinde sorgulama yaparak ihtiyacınız olan nakdin karşılığında kredinizin çıkmasına aracılık eder. Faturalı hatta kredi imkanından faydalanmak isteyenler, hızlı ve pratik çözümler sayesinde başvuru yaptığı gün banka hesabına nakit olarak ihtiyacı olan tutarın yatırılmasını sağlar.

Şimdi Başvuru Yap

Faturalı Hatta Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan giriş yaparak üyelik başvuru formu üzerinden birkaç dakika içerisinde faturalı hatta kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İşlemler için adınız, soyadınız, bağlı olduğunuz operatör, talep ettiğiniz kredi tutarı ve T.C kimlik numaranız gibi bilgilerin girilmesi istenir.

Başvurunuzu günün her saatinde yapabilirsiniz. Bu sayede bankacılık işlemlerinde olduğu gibi banka şubesine gitmenize gerek kalmaz. Müşteri temsilcilerimiz, iletmiş olduğunuz bilgilerin kontrolünü gerçekleştirir.

Operatörünüz ile bağlantıya geçerek faturalı hatta kredi için uygun olup olmadığınız araştırılır. Sonucun olumlu olması veya olumsuz olması durumunda aynı gün sizinle iletişime geçilir.

Olumlu sonuçlanan başvurularda aynı gün içerisinde talep ettiğiniz tutar hesabınıza yatar.

Ne Kadarlık Faturalı Hatta Kredi Çekebilirsiniz?

Faturalı hatta kredi, acil nakit ihtiyaçlarınız için hazırlanan etkili bir çözümdür. Bu sistemde 500 lira ila 5.000 lira arasında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda oluşturulacak sözleşme operatörünüz ile hat sahibi olan sizin aranızda gerçekleştirilir. Faturalı hatta kredi imkanından faydalanabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak ve hattın yasal sahibi olmak gerektiğini unutmayınız.

Yasal koşulları karşılamanızın yanı sıra minimum 6 ay boyunca faturalı hattınızın olması ve ödemelerinizi düzenli olarak gerçekleştirmeniz gereklidir.

Faturalarınızı eksik veya düzensiz olarak ödemeniz durumunda faturalı hatta kredi imkanından faydalanamayabileceğinizi unutmamalısınız.

Mobil Finans Merkezi, ödemenin hesabınıza yapılış aşamasına kadar sizden herhangi bir ücret talep etmez.

Ön ödemesiz olarak sahip olacağınız kredinizi faturanıza ek olarak, taksitler halinde gerçekleştirebilirsiniz

Faturalı Hatta Kredi için Komisyon Alınıyor mu?

Faturalı hatta kredi almak için herhangi bir komisyon kesintisi yapılmaz. Türkiye’nin her yerinden başvuru yapabilir, cihaz onayının ardından sizin adınıza cihazı satın alan ve ücretini tahsis eden Mobil Finans Merkezi vasıtasıyla belirttiğiniz tutarın hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz.

Cihaz bozdurma işleminde telefonun değeri bir miktar düşeceğinden hesabınıza yatan tutar, telefonun esas değerinden küçük bir oranda düşük olacaktır. Süreçle ilgili müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cihaz ücreti hesabınıza yattıktan sonra ödemelerinizi bir ay sonra yapmaya başlayabilirsiniz.

Ödemeler faturanıza ek olarak yansıtıldığından son fatura kesiminden sonra cihaz başvurusunda bulunmanız beklentilerinizi tam olarak karşılayacaktır.

Faturalı Hatta Krediyi Taksitle Ödeme Fırsatı

Faturalı hatta kredi çekiminden sonra ödemelerinizi faturanıza ek olarak, taksitle gerçekleştirebilirsiniz. Operatör kampanyasına bağlı olarak 6, 8 ve 12 taksitle ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Ödemeleriniz faturanıza ek olarak yansıtılır.

Her bir fatura kesiminden itibaren 10 gün ödeme süresi bulunduğu için ortalama 40 günde bir ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi taksitleriniz bittikten sonra yeni cihaz alımı gerçekleştirerek ihtiyaçlarınızı en üst düzeyden karşılama fırsatı bulursunuz.

Farklı operatörlerden faturalı hat sahibi olmanız durumunda aynı anda birden fazla faturalı hat üzerinden kredi çekebilirsiniz.

Tek bir faturalı hat üzerinden bir kredi çekebilirsiniz. Talep ettiğiniz kredi tutarının üst sınırı üzerinden alım yapabilirsiniz.