Faturalı Hatta Kredi İşlemlerinde Ön Ödeme Var mı?

Beklentilerinizi tam olarak karşılamanıza olanak sağlayan faturalı hatta kredi sisteminde herhangi bir ön ödeme yapmanıza gerek yoktur. Cihaz bozdurumu prensibine dayanan bu sistemde tarafınızdan herhangi bir provizyon talebinde bulunan kuruluşlara itibar etmeyiniz. Yalnızca, sözleşme sonrasında talep ettiğiniz ücretin hesabınıza aktarılması durumunda, sizin adınıza cihazı satın alarak ücretini hesabınıza yatıran Mobil Finans Merkezi kuruluşu, telefonun ikinci el durumuna gelmesi nedeniyle aradaki değer kaybını ücret olarak yansıtır.

Bu sayede herhangi bir ön ödeme yapmadan ihtiyaçlarınızı giderme fırsatı bulursunuz. faturalı hatta kredi sahibi olmak isteyenler, başvurularını Türkiye’nin her yerinden yapabilir.

Zaman ve mekan kısıtlaması olmadan, cep telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız aracılılığı ile başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sözleşme yapmak için de özel olarak bir operatör bayisine gitmenize gerek yoktur. Son derece hızlı ve online olarak gerçekleştirilen işlemleri bulunduğunuz ortamın konforundan gerçekleştirebilirsiniz.

Yolculukta, Tatilde, İstediğiniz Her Yerde Faturalı Hatta Kredi

Bulunduğunuz her yerden faturalı hatta kredi çekme imkanına sahip olacağınız Mobil Finans Merkezi ile acil nakit ihtiyaçlarınız için hızlı çözümlere sahip olabilirsiniz. Nitelikli finans kaynakları arasında olan Mobil Finans Merkezi, her nerede olursanız olun nakit ihtiyaçlarınız için uygun çözümleri sunacaktır. Banka kredi puanınız kredi çekmeye uygun olmasa bile faturalı hatta kredi imkanından faydalanabilirsiniz.

Kredi kartı ödemelerinizi düzensiz olarak yapmanız da faturalı hatta kredi imkanından faydalanmaya engel değildir. En zorlu anlarınızda yanınızda olan Mobil Finans Merkezi ile siz de ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde giderebilirsiniz.